Pierwsza gra – jak zagrać za darmo?

Przed rejestracją do kasyna online warto przejrzeć ich ofertę bonusową. Nowi gracze mogą znaleźć w niej wiele gratisów oferowanych na rozpoczęcie gry. Część z nich jest przeznaczona dla nowych graczy jeszcze przed rejestracją. Warto więc zacząć od jej sprawdzenia.

Takim typowym bonusem, który trzeba wykorzystać podczas rejestracji w serwisie jest tak zwany „bonus na start”. Większość kasyn oferuje około 25 zł, a niektóre nawet 50 zł. Gotówki tej nie można wypłacić na prywatne konto, a wyłącznie przeznaczyć na grę w kasynie. Zazwyczaj wykorzystać ją można na dowolnie wybraną grę. Warto dopilnować formalności z tym związanych, bo mało kiedy jest przyznawany automatycznie. Najczęściej w formularzu trzeba wpisać specjalny kod. To ważne, aby zrobić to w odpowiednim miejscu, bo później będzie to niemożliwe.

Na grę w kasynie można też dostać darmowe spiny. Są one przyznawane na różnych etapach gry – czasami na początku, czasami później. Na konkretną grę albo nana dowolną. Czasami jest to dosłownie kilka losowań, ale zdarzają się też oferty na 100 spinów! A to 100 zupełnie darmowych szans na wygraną.

Dalszy etap gry na automatach hazardowych na pieniądze wymaga wpłaty własnych środków finansowych na wirtualne konto gracza. Pierwsza wpłata zazwyczaj jest nagradzana. Kasyna często podwajają wpłaconą gotówkę. Działa to bardzo prosto: wpłacasz 500 zł, a na koncie do wykorzystania masz 1000 zł. Całość kwoty masz od razu dostępną do wykorzystania na założonym koncie. W tym przypadków również nie można wypłacić gratisowej gotówki, a wyłącznie przeznaczyć ją na grę. To bardzo atrakcyjny bonus, umożliwiający większą ilość spinów bądź ustawienie wyższej ich wartości. Jak nie patrząc – to realnie większe szanse na wygraną i do tego większą jej pulę.

Takie promocje, które umożliwiają darmową grę na maszynach hazardowych, dostępne są wyłącznie online. Kasyna stacjonarne ich nie oferują

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *